Whatsapp İle Bize Ulaşın

KURUMSAL

ANASAYFA KURUMSAL

KURUMSAL

Hakkımızda

Or Metal Depo ve Raf Sistemleri; Metal rafların ve depoların depolama çözümlerinin tasarımı, imalatı ve satışı ile ilgili alanlarda faaliyet gösteren şirketimiz 2003 yılında Bülent Özveren tarafından kurulmuştur.

Or Metal, kurulduğu yıldan bu yana uzun bir süredir müşterilerine kaliteli ürünler ve özenli hizmet sunma politikasıyla hareket etmektedir. Şirketin önceliği endüstrinin en gelişmiş teknolojilerini kullanmaktır.

Sürekli gelişim odaklı vizyon, iş disiplini ve istikrarlı çalışma prensiplerinden oluşan uzman kadrosu ile sektördeki birçok ilke ve başarıya imza atmasıyla birlikte kısa sürede büyük bir büyüme gerçekleştirerek sektörün lider ve öncü markası olmuştur.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen dünya ekonomisinde Pazar çeşitliliğini artırarak, orta ve uzun vadede hızlı, sağlıklı ve sürdürülebilir bir büyüme hedefiyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Üretim Süreci

Mevcut ve Potansiyel müşterilerimiz bizden bir depolama sistemi kurmamızı talep ettiği andan itibaren uzman kadromuz farklı seçenekler sunarak ve deponun en ideal şekilde kullanılabilmesini sağlayacak sistemlerle, belirlenen pazara uygun bir bilgilendirme teklifi hazırlar.

Üretimi gerçekleştirilen raflarla ilgili projelendirme, ölçülendirme, ürün kalitesi ve güvenliği ile ilgili tüm gereklilikleri müşterilerine garanti eder.

Misyonumuz

Toplumun Sorumlu Bir Üyesi Olarak, Toplumun Çıkarları Doğrultusunda Çalışan, İnsanlığa, Çevreye Ve Evrensel Değerlere Olan Sorumluluklarını Yerine Getiren,Bir Şirket Olarak Anılmak.

Vizyonumuz

İnsanların Her Biri Bizim İçin Ayrı Ayrı Değerlidir.Müşterilerimize Çalışanlarımıza, Ve Ortaklarımıza, Davranışlarımızda; Alçakgönüllülük, Karşılıklı Saygı, İtibar Ve Dürüstlük Temel İlkemizdir.

© Copyright Dizayn Raf 2017. Tüm hakları saklıdır.

WEB TASARIM