Whatsapp İle Bize Ulaşın

TEKNİK BİLGİLER

ANASAYFA TEKNİK BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER

Travers Boyu

Palet taşıntısı  da dahil, palet sayısına ve ölçülerine göre değişir. 3 adet Europalet yanyana konulduğunda net travers genişliği (3x800 mm.) (paletlerin yanyana genişliği) + (4x75 mm.) (güvenlik açıklığı) = 2700 mm. olur.

Katlar Arası Yükseklik

Katlar arası yükseklik 60mm. de bir değişebilir. Palet yüksekliklreine göre belirlenir. Kat yükseklikleri (h) eklendikçe en son (h3) raf yüksekliği bulunmuş olur.

Raf Yüksekliği

En üst paletin oturduğu travers'in yüzeyine kadar olan yükskliktir. Diğer unsurlar arasında, istifleme makinasının kaldırma yüksekliği (h3) deponun tavan yükseklğine bağlıdır. Paletlerin en üst trverse uygun konulabilmesi için prensip olarak, makina kaldırma yüksekliğinin (h3) üst travers yüksekliğinden 200mm. daha fazla olması gerektiğidir.

Raf Derinliği

Raf derinliği ayak derinliğidir.Aynı zamanda ö n ve arka traverslerin dış kenarlaimagera olan uzaklığıdır. Standart olarak bu ölçü tek sıra raflarda 1050mm. vesırt sırta gelen çift sıra raflarda (1050+1050) + 250 = 2350mm. dir. Paletler raflara 1200 mm. lik derinlik kısmından konur ve emniyet çıkıntıları önden ve arkadan 75mm. dir. Çift sıra raflarda, sırt sırta gelen paletlerin birbirine çarpmaması için aralarında 100 mm. lik bir emniyet boşluğu olmalıdır.

© Copyright Dizayn Raf 2017. Tüm hakları saklıdır.

WEB TASARIM